بمناسبت 4 مرداد روز استان اردبیل ، شهرستانهای تابعه استان دستاوردها ، قابلیت ها ، پتانسیل ها و عملکرد خود را در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل از سوم تا پنجم مرداد در معرض دید عموم قرار دادند.

شهرستان پارس آباد مغان نیز از جمله شهرستانهای این استان است که طی جلسات مختلف ضمن آمادگی و برنامه ریزی دقیق و هرچه بهتر در فرمانداری شهرستان در این نمایشگاه حضور یافتند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان مسئول کمیته تحقیقاتی و علمی  نیز با هماهنگی دانشگاههای شهرستان حضور فعال در این نمایشگاه داشته است.

 

شیرپور رئیس واحد پارس آباد ضمن تشکر از عوامل اجرایی و هماهنگی این طرح از حضور گسترده ، با شکوه و فعال دانشگاهها در این نمایشگاه خبر داد. وی گفت : یکی از راههای شناساندن عملکردها و قابلیت ها شرکت در نمایشگاهها است که می توان با استفاده از نظریات و پیشنهادات متخصصین در روند رو به رشد مراکز علمی و تحقیقاتی بهتر تصمیم گیری کرد.

در این نمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان ، کتابهای تألیفی ، طرح های پژوهشی ، گواهی ثبت اختراعات ،اختراعات و ربات های مین یاب دستی و خودکار و ربات مسیریاب که موفق به کسب رتبه دوم بین المللی ایران – قزوین 2009 و رتبه طرح برتر کشوری را به خود اختصاص داده اند به نمایش گذاشت.

نوشته شده در تاریخ 1389/05/2    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()