شیرپور رئیس واحد پارس آباد مغان در جلسه هیأت رئیسه واحد از پیشرفت قابل توجه ساخت ساختمان اداری واحد پارس آباد خبر داد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد پروژه های رفاهی و زیربنایی پیشگام سایر دانشگاهها در سراسر کشور است .

وی گفت : ایجاد امکانات رفاهی برای دانشجویان و ایجاد بستر مناسب برای تحصیل آنان از برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی است که در محیطی علمی و پژوهشی در راستای تحقق امر خدمت رسانی مدیریت دانشگاه تلاش می نماید.

همچنین شیرپور از حسن نظر اعضای شورای شهر پارس آباد و شهردار شهر در جهت ارائه تخفیف 350000000 ریالی (سیصدوپنجاه میلیون ریالی) برای پروانه ساخت ساختمان اداری این واحد دانشگاهی تقدیر و تشکر کرد و تعامل و همکاری مسئولین شهرستان با هیأت رئیسه واحد پارس آباد و نظر مثبت نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان را از جمله عملکرد مناسب و افتخارات این واحد دانشگاهی اعلام کرد.

در ادامه شیرپور از نقش بسزای دانشگاه در بسط و گسترش فرهنگ اسلامی در سطح شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد و از هیأت رئیسه و اساتید و کارکنان واحد خواستار تلاش بیش از پیش این عزیزان شد.

نوشته شده در تاریخ 1389/06/2    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()