اجلاس رؤسای تربیت بدنی واحد های منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مسئولین تربیت بدنی واحد زنجان ، ابهر ، پارس آباد مغان ، نقده ، خلخال ، ماکو ، مهاباد ، هیدج ، بوکان ، مشکین شهر ، بیه سوار ، اصلاندوز ، گرمی ، خوی  در خصوص بررسی مسایل و مشکلات تربیت بدنی واحد ها و برنامه ریزی برای مسابقات ورزشی منطقه 2 دانشگاه در سال جاری در واحد پارس آباد مغان تشکیل شد.

 

در این جلسه طلوعی معاون دانشجویی واحد پارس آباد مغان با خیرمقدم گویی به میهمانان و مدعوین جلسه ، ضمن محکوم نمودن هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم توسط عوامل مزدور و تحت حمایت آمریکای جنایتکار ، رژیم صهیونیستی ، سالروز تخریب قبور ائمه بقیع (8 شوال) را تسلیت گفتند.

همچنین طلوعی با اشاره به عملکرد موفق دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان خصوصا پیشرفت محسوس در دو سال گذشته واحد در حوزه های مختلف دانشگاه گفت : دانشگاه آزاد اسلامی با کسب نتایج مثبت و قابل قبول در عرصه ورزش برای کشور بارها پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سکوهای نخست جهان به احتزاز درآورده است که این نتیجه تلاش مسئولین دانشگاه و رؤسای تربیت بدنی واحدها ست که با ایجاد خودباوری در دانشجویان و برنامه ریزی منسجم و دقیق این امکان را بوجود آورده و بیش از پیش تلاش می نمایند.

در ادامه پرستار کارشناس تربیت بدنی منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی با تشکر از ریاست واحد پارس آباد و برگزار کنندگان این جلسه از راه اندازی بخش تربیت بدنی در وب سایت منطقه دو دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتباط سریع و دقیق مسئولین تربیت بدنی واحد های منطقه 2 خبر داد.

پرستار با ارائه گزارشی از مسابقات برگزار شده در سطح منطقه 2 در سال جاری و کسب رتبه های برتر کشوری توسط تیمهای فوتسال ، کشتی ، کاراته ، و زنه برداری و بدمینتون گفت : درصدد هستیم با برنامه ریزی هرچه بهتر و کم کردن هزینه های اضافی و رعایت اصل اصلاح الگوی مصرف و تلاش در سال کار مضاعف و همت مضاعف ، برنامه نیمه دوم سال 89 را به نحو عالی با همکاری و تعامل رؤسای تربیت بدنی واحدها ، تدوین و در اختیار واحدهای منطقه 2 قرار دهیم.

در نهایت این جلسه با برنامه ریزی و تصمیمات متخذه همچون تعیین سقف هزینه ها برای تیمها ، میزبانان و حق الزحمه مربیان ، تاکید بر بیمه ورزشی دانشجویان ، هماهنگی در خصوص پذیرش میزبانی مسابقات ورزشی منطقه 2 ، حل مسائل آموزشی ورزشکاران دانشجو و ... خاتمه یافت.

نوشته شده در تاریخ 1389/06/28    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()