جلسه تبادل نظر آموزشی با حضور شیرپور رئیس واحد ، هیأت رئیسه واحد و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در خصوص بررسی مسائل و برنامه های سال جاری آموزشی واحد برگزار شد.

 

در این جلسه محسن شیرپور رئیس واحد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سالتحصیلی جدید با گزارشی از وضعیت آموزشی واحد از پیشرفت و ترقی واحد در حوزه های مختلف علمی ، پژوهشی و آموزشی و فرهنگی در دو سال اخیر خبر داد و خواستار تلاش بیش از پیش همکاران بویژه اعضای هیأت علمی واحد در اجرای طرح های پژوهشی و فعالیت بیشتر در ارائه مقالات خصوصاً isi شد.

شیرپور با اشاره به هزینه مبلغ بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان جهت تکمیل پروژه های عمرانی ، از تکمیل و تجهیز آزمایشگاهها و کارگاههای واحد خبر داد و افزود : با توجه به اهداف عالی دانشگاه در صدد هستیم تمام امکانات آموزشی ، علمی و پژوهشی و بستر مناسبی را در اختیار دانشجویان و محققان قرار دهیم تا بتوانند گامی بزرگ در عرصه تولید علم و دانش بردارند.

همچنین ایشان با اشاره به رضایتمندی مسئولین شهرستان از حضور همکاران ، اساتید و دانشجویان در مراسمات ملی و مذهبی و فعالیتهای فرهنگی خواستار حضور چشمگیر تر و گسترده تر همکاران در عرصه های فرهنگی شهرستان و دانشگاه شد.

در ادامه دکتر ایمانزاده معاون آموزشی واحد از چاپ 3 مقاله در یک هفته اخیر توسط اعضای هیأت علمی واحد در ژورنال بین المللی isi خبر داد و از اساتید خواست تا با نظم دهی بیشتر زمینه مناسب و بهتری را در اختیار دانشجویان قرار دهیم .

 

ایمانزاده همچنین با اشاره به روش های به روز تدریس گفت : اساتید واحد باید عزم خود را جزم نموده و با مطالعه بیشتر در خصوص مطالب پربار علمی و پژوهشی و تشویق دانشجویان به مقاله نویسی و رویکردهای نوین آموزشی گامی را در راستای ارتقای سطح علمی منطقه بردارند.

همچنین در این جلسه جواد شفائی معاون اداری و مالی واحد با ارائه گزارشی از روند مالی واحد گفت : با توجه به اینکه تمام هزینه های دانشگاه از محل شهریه دانشجویان است و دانشگاه یک ریالی هم از دولت یا محل خاصی دریافت نمی کند ، دانشجو محوری با هدف ارتقاء سطح علمی و جذب دانشجو باید جزئی از برنامه های قرار گیرد.

همچنین شفائی با اشاره به پرداخت وام هایی از سوی دانشگاه به اعضای هیأت علمی واحد گفت در یک و نیم سال اخیر دانشگاه با پرداخت وام به مبلغ 220 میلیون تومان چون وام خرید خودرو ، وام مسکن، وام ضروری  و وام پس انداز جهت حمایت مالی از اعضای هیأت علمی اقدام نموده است و خاطر نشان کرد با تأمین مالی واحد این رقم افزایش نیز خواهد یافت.

 

در پایان جلسه اساتید با ارائه نکته نظرات خود در خصوص موارد آموزشی با هیأت رئیسه واحد به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

نوشته شده در تاریخ 1389/07/4    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()