با همکاری روابط عمومی ، معاونت دانشجویی و فوق برنامه دفتر فرهنگ اسلامی واحد ، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در محل نمازخانه واحد با فرماندهی و هیأت همراه نیروی انتظامی شهرستان پارس اباد دیدار و به تبادل نظر پرداختند.
به گزارش آنا؛ در این مراسم سرگرد اصلانی فر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد از عملکرد و فعالیتهای پرسنل نیروی انتظامی گزارشی ارائه کرده و گفتند : آسایش ، آرامش و امنیت شهروندان هدف و آرزوی تک تک همکاران نیروی انتظامی است که مفتخر است این وظیفه را به نحو احسن ادا می نماید اگر کم و کاستی هم باشد درصدد رفع آن در جهت برقراری امنیت و آسایش شهروندان است.
همچنین وی افزود : تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است .
اصلانی فر با اشاره به تخصصی بودن حوزه های مختلف ناجا گفت : همکاران نیروی انتظامی همیشه در تلاشند با دستیابی به دانش روز و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و عملکرد تخصصی در حل مسائل پلیسی اهتمام ورزند.
وی افزود: هفته نیروی انتظامی، فرصت خوبی است که مردم با عملکرد نیروی انتظامی بیشتر آشنا شوند و مردم نیز باید با ارائه نکته نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود، خادمان خود را در انجام فعالیت های آینده خود همراهی کنند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با توجه به برپایی نمایشگاه دست آوردهای نیروی انتظامی شهرستان خواستار بازدید اساتید و دانشجویان از این نمایشگاه شد و گفت : همکاران ما در این نمایشگاه آماده استقبال و پاسخگویی به سوالات شهروندان می باشد که این فرصتی خوبیست برای دانشگاهیان جهت انجام تحقیقات مربوطه که از مشاورین اجتماعی این فرماندهی استفاده نمایند.
در پایان اساتید و دانشجویان سوالات و نکته نظرات خود را بصورت مکتوب به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد دادند و ایشان به این سوالات پاسخ دادند

نوشته شده در تاریخ 1389/07/14    | توسط: علی یوسفی    |    | نظرات()