در مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی و هنگ مرزی شهرستان پارس آباد با حضور مسئولین ارشد شهرستان و جمعی از فرهنگیان و اساتید و شهروندان در محل نمایشگاه از فعالان و همکاری کنندگان با برگزاری نمایشگاه تجلیل شد.

سرهنگ طاهری فرماندهی هنگ مرزی شهرستان پارس آباد مغان ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین از اهداف برپایی نمایشگاه مطالبی ارائه فرمودند.

وی گفت : هدف از برگزاری نمایشگاه نشان دادن دستاوردهای نیروهای انتظامی شهرستان ، ایجاد زمینه مناسب جهت همکاری و اعتماد بین مردم و نیروهای انتظامی ، ایجاد تعامل بین ادارات و مسئولین شهرستان و نیروی انتظامی ، ایجاد احساس امنیت و آرامش در مردم و نشان دادن تجهیزات بروز و مدرن نیروی انتظامی و مرزبانی شهرستان است.

همچنین طاهری افزود: برپایی این نمایشگاه فرصت خوبی است تا از نیروهای مردمی و مسئولین ادارات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی که به برادران خود در برقراری امنیت و آسایش مردم شریف شهرستان یاری می رسانند قدردانی گردد.

در ادامه سرگرد اصلانی فر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارس اباد نیز از حضور پرشور و استقبال گرم اهالی و بازدید کنندگان تقدیر و تشکر کرد و گفت : حضور گرم شهروندان و همکاری آنان در ایجاد امنیت و آرامش در شهرستان مایه دلگرمی خادمان خود بوده و این امر وظیفه حفظ آسایش و آرامش را بیش از پیش سنگین تر می کند که ما و همکاران مفتخریم که در خدمت مردم ولایت مدار و شهید پرور هستیم.

کریمی معاون فرمانداری شهرستان پارس آباد نیز از تلاش و جدیت نیروهای انتظامی و مرزبانی شهرستان تقدیر و تشکر کرده و آنان را حافظان خون شهدا خواند و گفت : تلاشگران عرصه جهاد و شهادت با تلاش ، ایثار و فداکاری می کوشند تا هموطنان عزیز در آرامش باشند و با مجاهدت و نثار خون خود در جهت امنیت و آرامش شهروندان یادآور رشادت های رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس هستند.

در پایان مراسم از مسئولین ادارات و کسانی که در برپایی نمایشگاه همکاری داشتند بویژه مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد

نوشته شده در تاریخ 1389/07/17    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: روابط عمومی واحد،     | نظرات()