شیرپور رئیس واحد پارس آباد : دانشجو محوری و تولید علم و رقابت با سایر دانشگاهها جزو رئوس برنامه های واحد است

شیرپور رئیس واحد پارس آباد در دیدار با دانشجویان واحد گفت : دانشجو محوری و تولید علم و رقابت با سایر دانشگاهها جزو رئوس برنامه های واحد است . دانشگاه با فراهم آوردن زمینه مناسب و مساعد جهت کشف استعدادها و شکوفائی داشته های دانشجویان همواره کوشیده و خواهد کوشید.

رئیس واحد پارس آباد گفت : در دوسال اخیر دانشجویان واحد با درخشش در میادین بین المللی نشان دادند که پتانسیل و استعداد لازم جهت کسب جایگاههای علمی ، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی را در سطح کشور دارند.

شیرپور ضمن تقدیر از دانشجویان مخترع که در طول دو سال گذشته تعداد 4 اختراع و 5 مدال ورزشی جهانی و آسیایی کسب کرده اند گفت : دانشجویان مطمئن باشند که دانشگاه همیشه پشتیبان و حامی آنها جهت درخشش در میادین داخلی و خارجی خواهد بود.

محسن شیرپور گفت : در حال حاضر دانشـگاه آزاد اسلامی واحد پـارس آباد در دوازده رشته مورد نیاز شهـرستان و منطقه  در مقطع کارشناسی ناپیوسته زبـان و ادبـیـات فـارسـی - عـلمی کـاربـردی حسـابـداری - آموزش دینی و عربی - مهندسی تـکنولـوژی کـامـپیوتـر  -  مـدیـریت بازرگـانی - مهندسی تـکنولـوژی ساختمان  -  مهندسی تـکنولـوژی بـرق قـدرت  - مهندسی تـکنولـوژی مـعمـاری - مهندسی تـکنولـوژی عـمران – عـمران - مهندسی آبـیـاری - مهندسی تـکنولـوژی الـکتـرونـیک - علمی کاربردی تولید گیاهان دارویی و معطر  ، در مقطع کارشناسی پیوسته 13 رشته ، در مقطع کاردانی پیوسته 6 رشته و در مقطع کاردانی ناپیوسته 10 رشته با جذب دانشجو جزو بزرگترین مجتمع آموزشی منطقه است و این امر تلاش و جدیت اساتید و دانشجویان را مطلبد تا زمینه مناسب برای جذب دانشجوی بیشتر و تصویب رشته های مورد نیاز منطقه خصوصا در مقاطع کارشناسی ارشد را می طلبد.

نوشته شده در تاریخ 1389/07/18    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()