شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان 42 زوج دانشجوی سال 1389 ( مزدوجین دانشجوی سال89) را جهت تشویق و ترغیب دانشجویان به امر ازدواج پس از برگزاری کارگاه آموزشی ازدواج با استفاده از مشاورین برجسته به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام کرد.

یوسفی مسئول روابط عمومی واحد پارس اباد اعلام کرد با توجه به برنامه ریزی شورای فرهنگی و دفتر فرهنگ اسلامی واحد این اردوی یک هفته ای با زیارت مرقد حضرت امام خمینی (ره) آغاز و سپس دانشجویان به شهر مقدس قم بارگاه حضرت فاطمه معصومه (س) اعزام شدند.

 

وی ادامه داد : دانشجویان ( مزدوجین 89) در ادامه در شهر مقدس مشهد جهت زیارت مرقد مطهر ثامن الحجج حضرت امام رضا (ع) اسکان داده شدند . کلیه امکانات رفاهی دانشجویان در مدت اسکان فراهم و از دیگر برنامه های جانبی تشرف دانشجویان به مکان زیارتی قدمگاه در نزدیکی مشهد مقدس بود که طبق برنامه صورت گرفت .

یوسفی گفت : این در حالی بود که دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان مراسم مختصری همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع)  برگزار کرد که سخنران اصلی برنامه علوی امام جمعه محترم شهرستان بود که در این مراسم هدایای این بزرگواران تقدیم حضور گردید. برنامه کارگاه آموزشی نیز در سه مرحله با دعوت از دکتر طهماسبی مشاور و سخنور برجسته کشوری و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در محل واحد پارس آباد برگزار شد.

نوشته شده در تاریخ 1389/08/22    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: فعالیت ها،     | نظرات()