این آزمون همزمان با سایر واحد دانشگاهی در 12 آذر 89 در واحد پارس آباد نیز برگزار شد . در این آزمون نزدیک به 1100 یک هزار یکصد نفر داوطلب در 12 رشته کارشناسی ناپیوسته در دو نوبت صبح و عصر به رقابت پرداختند.
به گزارش آنا؛‌وکیل سپه نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار و التفات خدابنده فرماندار شهرستان پارس آباد از این آزمون بازدید و ابراز خرسندی کردند که دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد در حال حاضر با 41 رشته کاردانی و کارشناسی یکی از بزرگترین مجتمع آموزشی شهرستان است که با پیشرفت محسوس علمی ، پژوهشی و فرهنگی یکی از سازمانهای آموزشی روبرو شد منطقه است.

سپه گفت : دانشگاه آزاد اسلامی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که سهم بسزایی در روند رو به رشد حوزه های علمی و پژوهشی دارد که می توان به عینه گفت که در عرصه رقابت وزنه ی سنگینی برای مراکز علمی و پژوهشی کشور و جهان است.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس اضافه کرد : دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام موجودیت خود و برنامه ریزی مناسب ، صحیح و دقیق مانع خروج میلیاردها ریال ارز از کشور شده و در حال حاضر عهده دار پرورش استعدادهای جوان است که در آینده مطمئناً پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سطح جهان به احتزاز در خواهند آورد .

نوشته شده در تاریخ 1389/09/12    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()