با حضور اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحدپارس آبادمغان مراسم یادواره شهدای دانشجویان 16 آذر با محوریت استكبار ستیزی برگزار شد.

شیرپور رئیس واحد پارس آباد ضمن گرامیداشت روز دانشجو ( 16 آذر ) و تسلیت بمناسبت ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالحسین و یاران با وفایشان دانشجویان را به تلاش در حوزه های علمی ، فرهنگی و پژوهشی دعوت نموده و یاد و خاطره 3 شهید دانشجو را گرامی داشت.

شیرپور با اشاره به توطئه های اخیر استکبار جهانی و اسرائیل در صحنه های بین الملل بیداری و آگاهی اساتید و دانشجویان را خواستار و از نقش دانشگاهها در خنثی سازی این دسیسه گفت : اساتید و دانشجویان با بصیرت و بینش و آگاهی و استفاده از رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب نقشه های شوم دشمنان اسلام و ایران را بر آب کنند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین باقری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تشریح مسائل روز دانشجو و یاد دانشجویان شهید گفت: برای دانشجویان و اساتید راه دانشجویان شهید و چگونگی ادامه راه این والا مقامان مهم و در رئوس برنامه اساتید و دانشجویان قرار گیرد.

باقری با اشاره به ترور اخیر دانشمندان هسته ای كشورمان بدست استكبار جهانی ، عوامل و مزدوران داخلی و خارجی آنها گفت : اسرائیل و آمریكا توان مقابله با جوانان و ولایتمداران و دانشمندان این مرز و بوم را ندارد و فلذا با استفاده از جنگ نرم و ایجاد وحشت و ترور بزرگان ما دست به عملیات مزبوحانه و جنایتكارانه می زنند.

باقری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: بصیرت و راه ولایت راهی است كه تن مستكبرین و دشمنان اسلام را می لرزاند. وظیفه دانشجویان و اساتید است كه با بصیرت و آگاهی با موانع و دسیسه ها برخورد و دشمنان اسلام و كشور اسلامی مان را خوار ذلیل نمایند.

راه شهدا و راه دانشجویان شهید راه ولایت و آرمانهای انقلاب و معمار كبیر انقلاب است كه باید توسط دانشجویان و اساتید این راه تداوم پیدا كند.

در ادامه این مراسم مداحی و سوگواری حضرت ابا عبداله الحسین از دیگر برنامه ها بود كه در پایان با اهدای هدایایی به دانشجویان ممتاز و برتر عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی این مراسم ادامه یافت.

نوشته شده در تاریخ 1389/09/17    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: فعالیت ها،     | نظرات()