در این مراسم که با حضور اساتید ، هیأت رئیسه دانشگاه و روسای منطقه 2 و 13 سمای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد شیرپور رئیس واحد پارس آباد ضمن خیرمقدم گویی گزارشی از فعالیتهای دو سال اخیر دانشگاه ارائه داد.

 

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد با کسب رتبه های برتر پژوهشی از جمله مدال طلای اختراعات بین المللی کره جنوبی ، مدال نقره اختراعات بین المللی سوییس ، 5 اختراع دانشجویی ، 8 مقاله در سطح ISI ، افزایش 150 درصدی کتابهای تخصصی ، افزایش 50 درصدی امکانات پژوهشی ، افزایش رشته ها به 48 رشته ، افزایش اعضای هیأت علمی به 54 نفر ، ارائه 27 طرح پژوهشی و کسب مدال جهانی ورزشکاران در طول دو سال اخیر اشاره کرد.

همچنین شیرپور با توجه به اینکه مراکز فرهنگی و آموزشی سما جزو خانواده دانشگاه آزاد اسلامی است گفت : همکاری و تعامل و هماهنگی بین این مراکز و اساتید آن می تواند روند رشد و توسعه دانشگاه را درسطح شهرستان ، استان و کشور افزایش دهد.

در این مراسم دکتر فرخ پور رئیس منطقه 2 و 13 سما دانشگاه آزاد اسلامی نیز از روند رو به رشد دانشگاه در این شهرستان و استان ابراز خوشحالی کرد و خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش این دو مرکز آموزش عالی شد.

فرخ پور در ادامه گفت : دانشگاه آزاد اسلامی همواره با همدلی و هم اندیشی برای اعتلا و دستیابی به دانشگاهی قابل اعتبار و اعتماد در سطح جهان از تمامی ظرفیتهای خود در سطوح مختلف مدیریتی ، آموزشی و پژوهشی بهره می گیرد و در جهت ارتقاء دستاوردهای افتخارآمیز علمی و پژوهشی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همه همت و تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

در پایان از زحمات مهندس شهروز فتحی قدردانی و آقای مهندس حمیدرضا خوشبخت بعنوان رئیس آموزشکده سما واحد پارس آباد معرفی شد.

 

نوشته شده در تاریخ 1389/10/15    | توسط: علی یوسفی    | طبقه بندی: اخبار و رویدادها،     | نظرات()